Jak zwiększyć ciśnienie wody w Twoim domu

Category : Sports And Fitness

Jak zwiększyć ciśnienie wody w domu

każdym domu w krajach rozwiniętych ma dobre, zgodne zaopatrzenia w wodę. Ale wiele domów ma problemy z ciśnieniem lub słaby przepływ i może to oznaczać, niektóre urządzenia, prysznic lub zraszaczy na przykład, nie działają tak dobrze, jak mógł. Poniżej omówimy kilka sposobów, że można zwiększyć przepływ wody do urządzeń i ich pracy lepiej.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to sprawdzić ustawienia urządzenia. Niektóre prysznice, na przykład, zawory przepływu, który reguluje ilość wody dopływającej do urządzenia. może być tak proste jak włączenie pokrętło do pracy prysznicem lepiej!

Najczęściej ciśnienie wody jest podyktowana wysokości, tj. różnicy wysokości między wieżą wodną lub dostaw oraz gniazdka. Oznacza to, że jeśli mieszkasz na wzgórzu będziesz mieć problemy od samego początku!

W tym przypadku, w innych sytuacjach, w przypadku gdy dostawa do domu jest niewystarczające, należy rozważyć inwestowanie w Wzmacniacz ciśnienia, znany również jako pompą. Są to zwykle w połączeniu z zbiorniku ciśnieniowym, który przechowuje wody pod ciśnieniem, dopóki nie są gotowe do użycia. Należy jednak pamiętać, że urządzenia takie są skuteczne tylko, jeśli istniejąca rury są wystarczająco grube, by obsłużyć dodatkowe ciśnienie. – Inaczej marnujesz czasu i pieniędzy

To prowadzi nas na następną rzeczą, którą musimy sprawdzić – grubości rur. Być może, że przepływ jest wystarczający do domu, ale system zainstalowany jest zbyt cienki, by poradzić sobie ze stresem. Cienkie rury mogą przesyłać tylko tyle ciśnienia, więc jeśli masz szczególnie cienkich rur to może warto zastąpić je grubsze rury. Ale uważaj na zbyt dużą presję, czasami są cienkie rurki z powodów – aby zabezpieczyć przed ciśnienia za dużo! Jeśli podejrzewasz, że trzeba wymienić hydraulicznych, zawsze najlepiej wezwać specjalistów.

Last but not least, należy sprawdzić ciśnienie w różnych punktach. Możliwe, że niektóre stacje w domu mają większe ciśnienie niż w innych, zwłaszcza jeśli masz zainstalowany regulator gdzieś – zazwyczaj w przypadku gdy dostawa wchodzi do domu – to znajdziecie tam jest większa presja przed regulatorem.

W przypadku braku wszystkich powyższych się do Rady, aby przyjść i spojrzeć na dostawy. Możliwe, że ciśnienie w źródle nie jest wystarczające, czy może rury są zapchane lub zbyt cienki.

W końcu, jeśli żaden z tych taktyk pracy to rozważyć zakup urządzeń niskiego ciśnienia, które wymagają mniej wody, lub spróbuj za pomocą urządzenia o różnych porach dnia (jeżeli to możliwe). W środku nocy będzie mniejszy popyt na dostawę wody, niż w dzień.


Więcej wody Rury art

Related posts:

  1. Fit Solar ciepłej wody lub Solar System wodny ogrzewanie w Twoim Domu
  2. Terri czysty design idealny dla całej rozwiązań oczyszczania wody dom systemu – filtr wody
  3. Życie łatwe dzięki słonecznych systemów ogrzewania wody
  4. Domowe maseczki owsiane Dla Betty Crocker w Twoim domu
  5. Porady na zmniejszenie stresu i Excel w Twoim domu Na Biznes.

Post a comment

*